KONST / Litografier / Färglitografi 7742050
nr 774 2050
Färglitografi
Gunnar Larsson, Landskap. 184/300, signerad. 50x70
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:40:06
23/8 09:34:52